Stačila jediná fotomontáž

20. září 2007 v 8:30 | Zuzii |  Jednodílné
"Oh, tak to je fakt hustý!" zařval Bill nadšeně a vyskočil na pohovku, kde začal poskakovat jako magor.
"Klídek, brácha, tak skvělý to zas neni," zívl Tom.
"Co blbneš, vždyť to je asi nejlepší fotomontáž, jakou jsem o nás kdy viděl," pištěl Bill.
"Ti šibe, ne? Taková konina…to už jsou lepší ty, jak tam máš holčičí tělo, nejlíp v plavkách," dál zůstával v klidu Tom.
"Blbče," urazil se Bill. "Nevíš, co je dobrý."
"Co je dobrý? No tak to sorry, ale nemám dojem, že by incest byl něco extra zábavnýho," protočil oči Tom.
"Tak mi polib ty-víš-co," urazil se Bill, práskl za sebou dveřmi a zavřel se na záchodě, kde po chvíli začal srdceryvně štkát. Jeho brácha ho nechal ve štychu. A on tak doufal. Schválně našel tu fotomontáž, kde vypadají, jakoby se měli už už políbit, aby viděl Tomovu reakci a on to takhle zkazí. Nechce ho. Jeho bráška ho nechce. Tohle konstatování v něm vyvolalo několik dalších hlasitých vzlyků. Tak hlasitých, že málem přeslechl jemné zaklepání na dveře záchodu.
"Bille?" opatrně nakoukl dovnitř Tom a uviděl svého bratra, jak sedí v koutě jako hromádka neštěstí. Rychle si k němu klekl a objal ho.
"No tak, já jsem to tak přece nemyslel,"utěšoval ho. Odpovědí mu bylo tiché vzlyknutí.
"Ta fotomontáž je moc hezká," pokračoval. Bill prudce zvedl hlavu a ubrečené oči se mu rozzážily nadšením.
"Fakt se ti líbí?" ujišťoval se.
"Jasně, je skvělá. Tak pojď, přece tady nebudeš sedět," vytáhl Tom Billa na nohy. Bratrsky ho objal kolem ramen a odvedl ho zpátky do pokoje, kde se s ním posadil na postel.
"V pohodě?" zeptal se.
"Jo," popotáhl Bill. Pak chvíli zaváhal, ale nakonec se převážil na stranu a lehl si tak Tomovi do klína. Ten se začal obávat, že brzy dojde k nějakému trapasu, přesto začal Billa hladit po vlasech. Setrvali tak docela dlouho. Potom se Bill narovnal a oči mu svítily podivným nadšením. Objal Toma kolem pasu a převážil se na opačnou stranu než předtím a svého bratra stáhl s sebou, takže teď vedle sebe leželi tváří v tvář. Pomalu zvedl ruku a jemně pohladil Toma po tváři. Ten se mírně zachvěl. Bylo mu to zatraceně příjemné, ale věděl, že tohle by neměli. Přesto si nedokázal zabránit, aby neposunul obličej blíž k bratrovi. Bill se přiblížil o něco dychtivěji. Když se jejich rty letmo dotkly, oběma prolétla vlna vzrušení, ne nepodobná elektrickému šoku. Bill se překulil nad Toma a trochu se nadzvedl na rukou, aby na něm nespočíval celou vahou. Toma však něco takového vůbec nezajímalo, protože objal Billa kolem krku, strhl ho na sebe a přitiskl svoje rty na jeho. Bill, který měl v hlavě jako vymeteno a v rozkroku ho nepříjemně tlačily kalhoty, vsunul jazyk do Tomových úst a rozehrál s ním vášnivou hru, jejímž cílem nebylo nic jiného, než maximálně vzrušit toho druhého. Podle vyboulenin v rozkrocích obou to byla nejspíš remíza. Bill se po chvíli posadil a prudce oddechoval. Rychle ze sebe stáhnul tričko a Tomovi s tím jeho důrazně pomohl. Požitkářsky mu přejel rukama přes obnažený hrudník a škádlivě poškrábal na bocích.
"Ách, Bille," zasténal Tom a pokusil se nadzvednout, což se mu nepodařilo, protože na něm Bill stále obkročmo seděl a už se vůbec nepokoušel nadlehčovat. Místo toho chytil Toma za zápěstí a přitiskl mu ruce na polštář za hlavou.
"Chceš to?" zašeptal. Tom měl dojem, že na jeho odpovědi nijak zvlášť nezáleží. Bill ho měl momentálně plně ve své moci, ať už to je myšleno fyzicky nebo psychicky.
"Chci tebe," odpověděl mu se stisknutými zuby. Bill se usmál, tedy jestli se dá ten vítězoslavný škleb považovat za úsměv. Sklonil se a stále držíc Tomova zápěstí mu začal jazykem bloudit po hrudníku. Zastavil se u levé bradavky a začal ji sát.
"Bille! Bože můj!" vykřikl Tom, když Bill tvrdě stiskl zuby. "Tohle mi nedělej!"
"Promiň, brácha," zachechtal se Bill a zavrtěl zadkem. Vzhledem k tomu, že seděl přímo na Tomově rozkroku odpovědí mu bylo bratrovo zasténání. To už byla poslední kapka. Tom prudce vyškubl svoje ruce z Billovy nadvlády, chytil ho za pas, aby nespadl a překulil se. Role se vyměnily.
"Tak se ukaž, bráško," zasmál se Bill v blaženém očekávání. Tom se posunul kousek níž, takže klečel Billovi na kolenou. Teda spíš nad kolenama, nechtěl mu zlámat nohy. Pomalu mu začal rozpínat pásek a potom knoflík i zip u kalhot.
"Nadzvedni se," požádal ho, aby mohl kalhoty stáhnout bez obtíží. Bill mu jeho přání vyplnil s nadšením, pak se ale znovu pokusil chopit iniciativy, když začal dělat s Tomovými kalhoty totéž. Ten ho nechal a stáhl si rovnou i spodky. Tím se připravil o možnost být dál pánem situace, protože ho Bill nekompromisně položil na záda. Zarýval nehty do přikrývky a trochu sípal vzrušením a možná i strachem. Se široce rozevřenýma očima pozoroval svého bratra, své dvojče, jak se mu prsty blíží k jeho penisu. Potom zavřel oči a užíval si slast, kterou mu přinášela pravidelně se pohybující Billova ruka. Pak to přestalo.
"Co je?" zeptal se, ale pak téměř vykřikl, když zjistil, že Bill přestal používat ruce a pokračoval ústy.
"Ach, Bille," vyrazil ze sebe Tom. Víc říct prostě nedokázal. Něco takového ještě nezažil. Vzrušení se mu od slabin rozlévalo po celém těle a kdyby se ho někdo zeptal na jméno, pravděpodobně by odpověděl jen: "Nepřestávej, Bille!"
Také Bill si to užíval. Po tomhle toužil už dost dlouho. Vlastně od chvíle, kdy spatřil tu proklatou fotomontáž. Měl v sobě tehdy asi tři piva, takže nedokázal udržet svou fantazii na uzdě. A pak už se toho prostě nezbavil. Teď se mu plní všechny jeho sny. Z radostných myšlenek ho vytrhl proud horké tekutiny, který mu zaplnil ústa. Trochu se zakuckal, protože to nečekal. Narovnal se a s úsměvem pohlédl na vyčerpaného Toma.
"Teda, to-to bylo fakt-fakt skvě-skvělý," vyblekotal zadýchaně. Bill mu nechal chvíli na uklidnění, pak se vedle něho natáhl a s úsměvem se zeptal:
"A nechceš mi to třeba oplatit?"
Tom se šibalsky pousmál a přikývl. Bill si pohodlně lehl na záda. Jeho bratr mu sundal trenýrky, které měly na lemu nápis Bill a začal mu vracet všechnu tu slast.
"Ó, Tome, ty se nezdáš," vrněl spokojně.
"O o y aky e," zahuhlal Tom a trochu zvýšil tempo. Brzo měl stejný problém, jako před chvílí jeho bratr. Prostě se trochu lekl, ale zvládl to dobře. S úsměvem přejel rukou po Billově hrudi a pak se k němu přitulil. Docela dlouho tam spolu jen tak leželi, příjemně unavení.
"Bille?"
"Hm?"
"Seš vážně ten nejlepší brácha na světě."
Autorka je neznámá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M.!.L.A. M.!.L.A. | Web | 29. září 2007 v 17:18 | Reagovat

Tohle je taky upe goodd povídka, já sem vážně úchyl.. :cD

2 Tery Tery | 29. května 2008 v 16:51 | Reagovat

coool

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama